درباره ما

با شما بودیم با نامی دیگر! خانه وب ایران همان وب سایت مدیدی سابق است، سایت “مدیدی” در سال 1391 تاسیس شد و به ارائه خدمات طراحی و راه اندازی و سایت ها و همچنین خدمات سئو پرداخت.

در سال 1398 ایده اصلی “مدیدی” با تغییرات زیادی به ایده شرکت “خانه وب ایران” تبدیل شد و از 1399 با تکمیل تیم حرفه ای خود مجددا شروع به خدمت رسانی به وب مستران عزیز نمود.

ما در خانه وب ایران تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا بتوانیم وب مستران تازه کار و دانشجویان رشته آی تی و نرم افزار را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. 

چرا خانه وب ایران

پس از سال ها حضور در این مارکت متوجه شدیم که مسیر حرفه ای شدن در این حرفه با وجود منابع گسترده و بیشمار آموزشی سخت تر و گران تر! از دیگر حرفه ها است اکثرا وب سایت های این بازار از طریق فروش آموزش های بی کیفیت و یا بزرگ نمایی محصولات به کسب درآمد مشغول هستند امروزه همه میخواهند از طریق فروش همان پکیج ها آموزشی به دیگران حرفه ای شدن بیاموزند و با عناوین مثل “این پکیج آموزشی را از ما بخر و بعد هر ماه سه برابر این مبلغ درآمد کسب کن!” اما کاربران خود را بعد از خرید این پکیج ها تنها رها می کنند زیرا تجربه کافی برای هدایت این عزیزان را ندارند و یا تمایلی برای انتقال آن ندارند!

تمام تلاش ما در خانه وب ایران پر کردن این خلاء است ایده خانه وب ایران برای همین امر مهم شکل گرفت تا وب مستران عزیز و دانشجویان گرامی را فراتر از این پکیج های آموزشی ببرد. 

مسیر شما در خانه وب ایران برای پیشرفت مهیا شده است کافیست تا قدم در این مسیر بگذارید…